قسمت سوم مصاحبه با فریاد خوزستان ؛ برخی خیال می کنند مذهبی بودن یعنی حذف نشاط

قسمت سوم مصاحبه حجت الاسلام قبیتی با فریاد خوزستان : برخی خیال می کنند مذهبی بودن یعنی حذف نشاط

بار اولی که همایش تقدیر از ممتازین علمی گرفتیم قریب 49 درصد بچه ها معدل بالای 19 شدند. بدون اینکه اتفاق خاص آموزشی بخواهیم انجام دهیم. بدون حتی یک کلاس خصوصی! کمی ساعات درسی را افزایش داده‌ایم مثلا طبق مصوبه آموزش و پرورش ریاضی 4 ساعت باشد ما 6 ساعت کلاس گذاشتیم. روال مدارس به شکلی است که بچه ها از جهت علمی هم دارند رشد می کنند . ما می گوییم اگر تربیت درست شد حتما تحصیل درست می شود .
ما به شخصیت اجتماعی بچه ها ارج زیادی می نهیم. نوجوانی که نتواند مسائل اجتماعی را بفهمد بعدها جوان موفقی نخواهد شد . لذا مسائل اجتماعی و حضور در متن جامعه را در تربیت نوجوان انقلابی جدی می گیریم.
الان تعداد زیادی از بچه ها برنامه های فوق برنامه مدرسه را نسبت به برنامه های دیگر ترجیح می دهند چون اینجا نشاط جاری است. متأسفانه برخی خیال می کنند مذهبی بودن یعنی حذف نشاط ! خیر. اینطور نیبست . هر کس بین ما باشد شادی ، تفریح و فعالیت را به راحتی حس میکند .
ما در باشگاه دانش آموزی رویشهای انقلاب اسلامی سه اردو ی سنگین داریم . یک اردو درون استانی که غالباً شمال خوزستان است و دو اردوی برون استانی که یکی از آنها مشهد مقدس و پابوسی امام رئوف است .
.
قسمت دوم مصاحبه را اینجا بخوانید
قسمت اول مصاحبه را اینجا بخوانید